PRE OBJEDNANIE RETIAZKY S TROMI MENAMI

Strieborná retiazka s tromi menami

Naše strieborné retiazky s menom sú vyrábané z PRAVÉHO STRIEBRA (925/1000).  

Nechajte si vytvoriť originálny strieborný šperk z mien, ktoré sú pre Vás dôležité. Ak to nedokážete vyjadriť jedným slovom, retiazka s tromi menami to povie za Vás. Na retiazku si môžete dať napríklad aj tri slová.

Retiazka s tromi menami od nás je jedinečný a originálny šperk, ručne vyrobený a upravený  podľa Vašej objednávky. Jeho výnimočnosť a originalita závisí len od Vašej fantázie, vieme splniť akúkoľvek predstavu. Ak sa chcete odlíšiť, objednajte si retiazku s tromi menami u nás.

Základná cena je 69 eur (na výber je 14 druhov písma), ceny doplnkov a príplatkov k menám nájdete tu: Cenník

Mená na retiazke si môžete zvoliť podľa vlastných predstáv. Nemusí ísť len o bežné mená, môžu to byť prezývky, slová, čísla, iniciály (začiatočné písmená mien) a pod.

Šírka prívesku závisí od dĺžky mena, väčšinou sú to zhruba 3 - 4 cm. Výška prvého - veľkého písmena je 1,5 cm, k tomu úmerne sú prispôsobené ostatné písmenká. Hrúbka prívesku je 1 mm. 

K menám je možné pridať akýkoľvek symbol, ktorý na požiadanie navrhneme a vyrobíme. 

 Ukážky najžiadanejších symbolov, ktoré je možné pridať k menu.

Do mena je možné vsadiť drahé kamene v rôznych farbách.

Na výber je dĺžka retiazky (40 alebo 45 cm) a 14 typov písma.

Naše retiazky s menom sú dodávané podľa výberu v peknej darčekovej krabičke, alebo v darčekovom vrecúšku.

V prípade záujmu Vám vytvoríme retiazku presne podľa Vašich predstáv a zdarma nezáväzne Vám vopred zašleme GRAFICKÝ NÁVRH. Ak máte záujem o túto službu, prosím kontaktujte nás e-mailom.


POZRITE SI SVOJE MENO VO VŠETKÝCH TYPOCH PÍSMA. 

Náhľad požadovaného mena vo všetkých typoch písma si môžete pozrieť po vpísaní mena do prvého okienka.(Každé meno samostatne) 

Prehliadač nedokáže zobraziť diakritku, do objednávky však prosím zadajte meno aj s mäkčeňmi a dĺžňami a tak bude aj vyrobené.                 Klinutím na konkrétny typ písma si náhľad zväčšíte. Pokiaľ sa Vám prehliadač nezobrazuje, prosím napíšte nám požadované meno na e-mail: silvername@silvername.sk a my Vám odošleme náhľad vo všetkých typoch písma na Váš e-mail.


PRE OBJEDNANIE RETIAZKY S TROMI MENAMI KLIKNITE NA TENTO ODKAZ:

V prípade záujmu o grafický návrh ZDARMA a nezáväzne si prosím vyberte typ písma (viď. prehliadač vyššie)             a napíšte nám Vaše požiadavky. Obratom Vám zašleme náhľad. 

UKÁŽKY GRAFICKÝCH NÁVRHOV pre našich zákazníkov. 


LAFURO - Obchod v ktorom nájdete obrovský výber nábytku a záhradného nábytku a zariadenia pre celú vašu domácnosť a záhradu za najlepšie ceny.