PRE OBJEDNANIE NÁRAMKU S MENOM

Strieborný náramok s menom

Naše strieborné náramky s menom sú vyrábané z PRAVÉHO STRIEBRA (925/1000).  

Ozdobte seba, alebo svojich blízkych niečím výnimočným a krásnym. Vytvorte si šperk z vlastného mena. 

Náramky s menom sú krásnym doplnkom dievčenskej aj ženskej ruky. Môžete nimi vyjadriť svoju osobnosť, myšlienku, alebo nosiť pri sebe mená ľudí, ktorých máte radi. Vyrobíme Vám náramok s jedným, dvomi alebo tromi menami.

Náramok s menom od nás je jedinečný a originálny šperk, ručne vyrobený a upravený  podľa Vašej objednávky. Jeho výnimočnosť a originalita závisí len od Vašej fantázie, vieme splniť akúkoľvek predstavu. Ak sa chcete odlíšiť, objednajte si retiazku s menom u nás.

Základná cena (na výber je 14 druhov písma v cene):

Náramok s menom: 41,- eur

Náramok s dvomi menami: 59 eur

Náramok s tromi menami: 69 eur

Ceny doplnkov a príplatkov k menám nájdete tu: Cenník

Mená na náramku si môžete zvoliť podľa vlastných predstáv. Nemusí ísť len o bežné mená, môži to byť prezývky, slová, čísla, iniciály (začiatočné písmená mien) a pod.

Šírka prívesku závisí od dĺžky mena, väčšinou sú to zhruba 3 - 4 cm. Výška prvého - veľkého písmena je 1,5 cm, k tomu úmerne sú prispôsobené ostatné písmenká. Hrúbka prívesku je 1 mm. 

K menu je možné pridať akýkoľvek symbol, ktorý na požiadanie navrhneme a vyrobíme. 

 Ukážky najžiadanejších symbolov, ktoré je možné pridať k menu.

Do mena je možné vsadiť drahé kamene v rôznych farbách.

V objednávke máte možnosť si zvoliť akúkoľvek potrebnú celkovú dĺžku náramku a 14 typov písma.

Naše náramky s menom sú dodávané podľa výberu v peknej darčekovej krabičke, alebo v darčekovom vrecúšku.

V prípade záujmu Vám vytvoríme retiazku presne podľa Vašich predstáv a zdarma nezáväzne Vám vopred zašleme GRAFICKÝ NÁVRH. Ak máte záujem o túto službu, prosím kontaktujte nás e-mailom.


POZRITE SI SVOJE MENO VO VŠETKÝCH TYPOCH PÍSMA.

Náhľad požadovaného mena vo všetkých typoch písma si môžete pozrieť po vpísaní mena do prvého okienka.

Prehliadač nedokáže zobraziť diakritku, do objednávky však prosím zadajte meno aj s mäkčeňmi a dĺžňami a tak bude aj vyrobené.                 Klinutím na konkrétny typ písma si náhľad zväčšíte. Pokiaľ sa Vám prehliadač nezobrazuje, prosím napíšte nám požadované meno na e-mail: silvername@silvername.sk a my Vám odošleme náhľad vo všetkých typoch písma na Váš e-mail.


PRE OBJEDNANIE NÁRAMKU S MENOM KLIKNITE NA TENTO ODKAZ:


V prípade záujmu o grafický návrh ZDARMA a nezáväzne si prosím vyberte typ písma (viď. prehliadač vyššie)             a napíšte nám Vaše požiadavky. Obratom Vám zašleme náhľad. 

UKÁŽKY GRAFICKÝCH NÁVRHOV pre našich zákazníkov. 


LAFURO - Obchod v ktorom nájdete obrovský výber nábytku a záhradného nábytku a zariadenia pre celú vašu domácnosť a záhradu za najlepšie ceny.