PRE OBJEDNANIE RETIAZKY S DVOMI MENAMI

Strieborná retiazka s dvomi menami

Naše strieborné retiazky s menom sú vyrábané z PRAVÉHO STRIEBRA (925/1000).  

Túžite po originálnom a jedinečnom šperku? Skúste spojiť dve mená, ktoré sú pre Vás v živote dôležité a dajte si vyrobiť striebornú retiazku s dvomi menami. Môže to byť meno Vás a Vašej lásky, príp. mená Vašich detí. Rovnako môžeme vyrobiť dvojslovné spojenie alebo meno s dátumom. 

Retiazka s dvomi menami od nás je jedinečný a originálny šperk, ručne vyrobený a upravený  podľa Vašej objednávky. Jeho výnimočnosť a originalita závisí len od Vašej fantázie, vieme splniť akúkoľvek predstavu. Ak sa chcete odlíšiť, objednajte si retiazku s dvomi menami u nás.

Základná cena je 49- eur (na výber je 14 druhov písma), ceny doplnkov a príplatkov k menám nájdete tu: Cenník

Dve mená na retiazke si môžete zvoliť podľa vlastných predstáv. Nemusí ísť len o bežné mená, môže to byť prezývka, slovo, čísla, iniciály (začiatočné písmená mien) a pod.

Šírka prívesku závisí od dĺžky mena, väčšinou sú to zhruba 3 - 4 cm. Výška prvého - veľkého písmena je 1,5 cm, k tomu úmerne sú prispôsobené ostatné písmenká. Hrúbka prívesku je 1 mm. 

K menám je možné pridať akýkoľvek symbol, ktorý na požiadanie navrhneme a vyrobíme. 

 Ukážky najžiadanejších symbolov, ktoré je možné pridať k menám.

Do mien je možné vsadiť drahé kamene v rôznych farbách.

Na výber je dĺžka retiazky (40 alebo 45 cm) a 14 typov písma.

Naše retiazky s menom sú dodávané podľa výberu v peknej darčekovej krabičke, alebo v darčekovom vrecúšku.

V prípade záujmu Vám vytvoríme retiazku presne podľa Vašich predstáv a zdarma nezáväzne Vám vopred zašleme GRAFICKÝ NÁVRH. Ak máte záujem o túto službu, prosím kontaktujte nás e-mailom.


POZRITE SI MENÁ VO VŠETKÝCH TYPOCH PÍSMA.

Náhľad požadovaného mena vo všetkých typoch písma si môžete pozrieť po vpísaní mena do prvého okienka.(Každé meno samostatne)

Prehliadač nedokáže zobraziť diakritku, do objednávky však prosím zadajte meno aj s mäkčeňmi a dĺžňami a tak bude aj vyrobené.                 Klinutím na konkrétny typ písma si náhľad zväčšíte. Pokiaľ sa Vám prehliadač nezobrazuje, prosím napíšte nám požadované meno na e-mail: silvername@silvername.sk a my Vám odošleme náhľad vo všetkých typoch písma na Váš e-mail.


PRE OBJEDNANIE RETIAZKY S DVOMI MENAMI KLIKNITE NA TENTO ODKAZ:


V prípade záujmu o grafický návrh ZDARMA a nezáväzne si prosím vyberte typ písma (viď. prehliadač vyššie)             a napíšte nám Vaše požiadavky. Obratom Vám zašleme náhľad. 

UKÁŽKY GRAFICKÝCH NÁVRHOV pre našich zákazníkov.