PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS

Ďakujeme veľmi pekne za návštevu našej stránky a Váš záujem. V prvom rade chceme poukázať na to, že Vaša spokojnosť je pre nás najdôležitejšia, takže urobíme všetko pre to, aby ste s našimi službami a najmä výrobkami boli spokojní. Ak máte akékoľvek otázky, prosím neváhajte nás kontaktovať, radi a ochotne Vám odpovieme na každý dotaz, príp. poradíme a pomôžeme.

► NA VÝBER JE 14 DRUHOV PÍSMA V CENE, BEZ ĎALŠÍCH PRÍPLATOV.

► NA PRÍVESKU NEMUSÍ BYŤ LEN MENO, MÔŽE ÍSŤ O AKÝKOĽVEK TEXT PODĽA ŽELANIA. JE MOŽNÉ VYROBIŤ AJ DVE alebo TRI MENÁ (SLOVÁ) POD SEBOU.

► K PRÍVESKU DOROBÍME AKÝKOĽVEK SYMBOL PODĽA ŽELANIA (napr. srdiečko, kvietok, motýľ, medvedík, vločka, husľový kľúč, playboy, korunka a rôzne iné podľa fantázie zákazníkov) príp. vsadíme PRAVÉ ZIRKÓNY.

► JEDNÁ SA O RUČNÚ VÝROBU, ČO ZVYŠUJE HODNOTU ŠPERKU. KAŽDÝ JEDEN PRÍVESOK JE JEDINEČNÝ, ZHOTOVENÝ RUČNE NA ZÁKAZKU PODĽA KONKRÉTNYCH PREDSTÁV KAŽDÉHO ZÁKAZNÍKA.

► V PRÍPADE ZÁUJMU ZAŠLEME ZÁKAZNÍKOVI ZDARMA GRAFICKÉ NÁVRHY.

► PRÍVESKY S MENAMI SÚ VYRÁBANÉ NA SLOVENSKU, SLOVENSKÝM ZLATNÍKOM, TAKŽE DOKÁŽEME VYHOVIEŤ KAŽDEJ VAŠEJ PREDSTAVE. NAŠE PRÍVESKY NIE SÚ DOVÁŽANÉ ZO ZAHRANIČIA a MAJÚ SLOVENSKÝ VÝROBNÝ PUNC!

► GARANTUJEME NAJVYŠŠIU KVALITU STRIEBRA AJ ODBORNÉHO ZHOTOVENIA ZLATNÍKOM, KTORÝ JE ČLENOM CECHU ZLATNÍKOV A KLENOTNÍKOV SLOVENSKA.

► 24 MESAČNÁ ZÁRUKA A POZÁRUČNÝ SERVIS.

► SNAŽÍME SA, ABY STE MALI MOŽNOSŤ PREVERIŤ SI NAŠU DÔVERYHODNOSŤ. Navštívte našu stránku na FACEBOOKU, kde máme veľké množstvo fanúšikov, príp. sa pozrite do našej histórie. Rovnako je možné si vo fotogalérii pozrieť veľké množstvo do detailu nafotených výrobkov: https://www.facebook.com/SilvernameSK

Prečo vyžadujeme platbu vopred a nie je možná dobierka?

Internetový obchod s jedinečnými výrobkami vyrobenými podľa predstáv zákazníka má svoje špecifiká, ktorými sa odlišuje od obchodovania s priemyselne vyrábaným tovarom.

Každý predmet vyrábame na objednávku podľa konkrétnych predstáv zákazníka a každý zákazník chce retiazku jedinečnú, každý si vyberie iné meno, prezývku, typ písma, symbol (srdiečko, medvedík a pod.). Takto objednaný a vyrobený šperk je jedinečný a v podstate pre iného zákazníka nepredajný.

Žiaľ, v minulosti sa nám stávalo, že mnohí návštevníci internetu robili objednávky len zo zábavy, na cudzie, resp. vymyslené mená a adresy, príp. si dobierku neprevzali. Objednávku na našej webstránke môže vyplniť ktokoľvek, nemáme možnosť si overiť pravdivosť údajov a skutočný záujem. Pošta nám vracala zásielky ako nedoručiteľné, prípadne nám ich vrátila po trojtýždňovom uložení zásielky na pošte. Tak nám vznikali náklady na výrobu realizovaných nepredaných šperkov a dvojnásobné poštovné. Aby sme tieto straty nemuseli kompenzovať na úkor serióznych zákazníkov zvyšovaním ceny, rozhodli sme sa pre platbu vopred.

Zákazníci majú možnosť preveriť si našu serióznosť tým, že máme zverejnené obchodné údaje, na našej webovej stránke máme uverejnené voľne vkladateľné hodnotenia zákazníkov a na FACEBOOKU dlhú históriu a veľké množstvo fanúšikov.

Pevne veríme, že naše dôvody pochopíte a ak máte seriózny záujem, nebude pre Vás problém objednávku zaplatiť vopred bankovým prevodom, príp. poštovou poukážkou.

Vopred ďakujeme za dôveru a nákup u nás.

SILVERNAME