AKO SI OBJEDNAŤ...

V prípade, že máte záujem o retiazku alebo náramok s menom :

1. Pred zadaním objednávky je potrebné rozmyslieť si, aké meno (text, slovo)  chcete mať na prívesku (maximálny počet znakov je 9).

2. Rozmyslite si požadovanú dĺžku retiazky ( na výber sú dĺžky 40 alebo 45  cm - do dĺžky nie je zarátané meno, ktoré má zhruba 3 - 4 cm).

3. Posledným krokom je vybrať si typ písma. V ponuke je 14 rôznych fontov. Sú označené znakmi EN 111 - EN 124 . Do prvého okienka vpíšte požadované meno a následne sa Vám zobrazí náhľad:

Prívesok s menom je vyrábaný na objednávku špeciálne pre Vás, takže ak máte nejaké ďalšie požiadavky, neváhajte nás kontakovať.

Cena je jednotná pri všetkých menách a dĺžkach - 36,- eur (29,- eur strieborný prívesok + 7,- eur strieborná retiazka).  V prípade retiazky alebo náramku s dvomi menami je cena 46 eur.

Kedže sa jedná o produkt vyrábaný na objenávku a na mieru, vyžadujeme platbu vopred na účet. Doba dodania je do 15 dní od prijatia platby.

 Ak by ste mali pred zadaním záväznej objednávky akékoľvek otázky, môžte nám napísať cez kontaktný formulár na úvodnej stránke.  Radi a ochotneVám odpovieme .

Všetky ďalšie informácie nájdete na podstránkach:

https://www.silvername.sk/retiazky-s-menom/

a

https://www.silvername.sk/naramky-s-menom/

 

Objednať je možné cez vyššie uvedné podstránky, alebo tu:

OBJEDNÁVKA-STRIEBORNÁ RETIAZKA S MENOM

OBJEDNÁVKA-STRIEBORNÝ NÁRAMOK S MENOM

 

 

V prípade, že máte záujem o gravírovaný strieborný prívesok s fotografiou:

Všetky informácie nájdete na podstránke:

https://www.silvername.sk/strieborne-privesky-s-fotkou/

 

Objednať je možné cez vyššie uvedenú podstránku, alebo tu:

OBJEDNÁVKA PRÍVESOK S FOTOGRAFIOU